KREIBICH kožešiny&rukavice -
český výrobce luxusních kožešinových oděvů a doplňků

Vše pravé, žádné imitace

Zavolejte nám:
(+420) 224 222 522
Napište nám:
info(@)kreibich.cz
KREIBICH kožešiny&rukavice HomeE-shope-shopSlužby zákazníkůmUžitečné informaceKamenné prodejnyO násKontaktujte nás
Proč nakupovat u nás?
 CZ - EN
kontaktujte nás

KREIBICH kožešiny&rukavice -
český výrobce luxusních kožešinových oděvů a doplňků

vše pravé, žádné imitace E-shop navigátor

Anketa

Specializovaná prodejna kožešinových výrobků a kožených rukavic v Michalské ulici (Praha 1) nabízí výrobky výhradně:

z České republiky
 1325 hlasů
z Čínské lidové rebubliky
 1221 hlasů

Proč nakupovat u nás?

Největší výběr

V našem e-shopu najdete nejširší nabídku kožešinových výrobků a kožených rukavic na českém webu. Několik stovek položek je podle aktuální sezóny doplňováno módními novinkami. V celé naší nabídce si můžete vybírat z mnoha různých barevných odstínů a materiálů ve všech velikostech. Jednotlivé kategorie a položky e-shopu jsou přehledně a jednoduše uspořádány tak, abyste se rychle dostali k tomu, co právě hledáte.

Kvalitní česká výroba

Nabízený sortiment pochází z vlastní výroby a od zavedených českých výrobců. Vysoká kvalita zboží je zaručena nejen dlouhodobou spoluprácí s výrobci produkujícími pro luxusní zahraniční značky, ale také spokojeností našich zákazníků. Samozřejmostí je dvouletá záruční lhůta a pozáruční servis.

Komplexní služby

Kromě široké nabídky zboží Vám na našich prodejnách poskytujeme bezplatné poradenství a množství služeb, jako například čištění, opravy, úpravy a renovace kožešinových výrobků.

Vlastní kožešnická dílna

Propojení obchodu a vlastní dílny nám umožňuje rychle vyhovět i náročným požadavkům našich zákazníků, například při šití kožešinových oděvů podle vzorových modelů nebo na zakázku.

Garance vrácení peněz

Pokud nebudete spokojeni, můžete nepoškozené a nenošené zboží do 14 dnů od převzetí zásilky vrátit a dostanete své peníze zpět nebo si vyberete jiné.

Záruka kamenné prodejny

Nevíte-li si s výběrem rady nebo dáváte-li přednost osobnímu kontaktu, navštivte nás přímo na některé z našich prodejen nebo volejte: (+420) 224 222 522.