VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY
ÚVODNÍ USTANOVENÍ
Tyto všeobecné obchodní podmínky upravují podmínky realizace dodávek zboží firmou KREIBICH kožešiny&rukavice, Michalská 14, 110 00 Praha 1, IČ: 16177215, DIČ: CZ471028178, dále označované jako prodávající.
PŘEDMĚT PLNĚNÍ
Předmětem plnění těchto všeobecných obchodních podmínek je přijímání objednávek pomocí internetu a realizace dodávek zboží závazně objednaných kupujícím.
ZPŮSOB OBJEDNÁVEK INTERNETEM
Po výběru zboží, vyplnění kontaktních údajů a odeslání objednávky se Vaše elektronická objednávka se stává oboustranně závaznou v okamžiku, kdy rovněž elektronicky (prostřednictvím Internetu) potvrdíme její přijetí a to na e-mailovou adresu, uvedenou v objednávce. Toto zboží Vám bude dodáno dle dále uvedených dodacích podmínek.
DODACÍ PODMÍNKY
Standardně odesíláme zboží do tří pracovních dnů. Pokud se zásilka vrátí jako nevyzvednutá, zákazník bude informován a dotázán na opětovné zaslání. V případě, že bude požadovat druhé zaslání objednaného zboží, bude mu účtována dvojnásobná výše poštovného.
POŠTOVNÉ A BALNÉ (ODBYTOVÉ NÁKLADY)
Celková výška objednávky včetně DPH Poplatek
neomezeno 150 Kč
ODBĚR OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ
PLATBA ZA OBJEDNANÉ ZBOŽÍ
REKLAMACE DODÁVKY
Plně odpovídáme za výrobní vady a případné škody vzniklé při dodání zboží. Odběratel je povinen bezprostředně po převzetí zakázky zkontrolovat její obsah, zda je v souladu s přiloženým dodacím listem či položkovou fakturou. V případě nesouladu může tuto zásilku odmítnout. V případě, že reklamace dodávky nebude učiněna nejpozději do 7. pracovního dne, považuje se za odsouhlasenou. Reklamace bude poté vyřízena nejpozději do 7 pracovních dnů. V případě nepřevzetí zásilky musí být vrácen i daňový doklad.
Reklamační adresa a osoba pověřená vyřizováním reklamací
KREIBICH kožešiny&rukavice
Michalská 14
110 00 Praha 1

kont. osoba: Robert Kreibich, reklamace@kreibich.cz
OCHRANA OSOBNÍCH DAT
Prodávající se zavazuje k tomu, že: