Doprava a platba

Cenník dopravy a plateb pro Českou republiku - tabulka

ČESKÁ REPUBLIKA doprava dobírka bankovní převod / platba kartou
Logo_PPL 99,- Kč 41,- Kč ZDARMA
Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove 49,- Kč 11,- Kč ZDARMA
Logo-Kreib ZDARMA ZDARMA ZDARMA
Nákup od 1.500,- Kč ZDARMA ZDARMA ZDARMA

 

Cenník dopravy a plateb pro Slovenskou republiku - tabulka

SLOVENSKÁ REPUBLIKA doprava dobírka bankovní převod / platba kartou
Logo_PPL 199,- Kč 71,- Kč ZDARMA
Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove 69,- Kč 11,- Kč ZDARMA
Nákup od 2.500,- Kč ZDARMA ZDARMA ZDARMA

 

 

 

Logo_PPL

Přepravní společnost PPL - doručení na vybranou adresu

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy lze doručovat zásilky z našeho e-shopu do hmotnosti 20 kg a hodnoty 250.000,- Kč.

 

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove

Doprava do výdejního místa Zásilkovny - osobní odběr 

Zásilkovna je síť výdejních míst (1793 v ČR, 401 v SR) umožňující vyzvednutí zásilky blízko vašeho bydliště či zaměstnání v čase, který si zvolíte dle vašich možností. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy lze doručovat zásilky z našeho e-shopu do hmotnosti 5 kg a hodnoty 20.000,- Kč. V případě, že by zásilka přesáhla tyto možnosti, budeme vás kontaktovat pro případnou změnu způsobu dopravy. Na výdejních místech lze uhradit doběrečné v hotovosti, obvykle i platební kartou. Po předání balíku přepravci Vám bude zaslán e-mail s trasovacím číslem. Po jeho zadání na stránkách zásilkovny, je možné sledovat pohyb zásilky. Po doručení na cílové výdejní místo vám od zásilkovny přijde sms a email s kódem pro vyzvednutí balíku. Máte 7 dní kdy si můžete zásilku pohodlně vyzvednout.

 

logo kreibich

Vyzvednutí na prodejně KREIBICH - Michalská 433/14, Praha 1

Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší prodejně ZDE, kde si ho můžete prohlédnout a v klidu vyzkoušet. Přijímáme platby v hotovosti
i platební kartou. Od října do března je prodejna otevřena také v sobotu a v neděli. Za vyzvednutí žádné poplatky neúčtujeme.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.