Krach největšího výrobce kožešinové konfekce - totální výprodej - Praha 1, Michalská 433/14, Otevřeno Po-Pá 12-18.

Doprava a platba

Ceník dopravy a plateb pro Českou republiku - tabulka

ČESKÁ REPUBLIKA doprava dobírka bankovní převod / platba kartou
Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove výdejní místa 49,- Kč 41,- Kč ZDARMA
Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove na adresu 79,- Kč 41,- Kč ZDARMA
Logo_PPL na adresu  79,- Kč 41,- Kč ZDARMA
 Logo-Kreib osobní odběr ZDARMA ZDARMA ZDARMA
Nákup od 1.500,- Kč ZDARMA 41,- Kč ZDARMA

 

Ceník dopravy a plateb pro Slovenskou republiku - tabulka

SLOVENSKÁ REPUBLIKA doprava bankovní převod / platba kartou
 Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove výdejní místa 79,- Kč ZDARMA
Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove na adresu 149,- Kč ZDARMA
Logo_PPL na adresu 149,- Kč ZDARMA
Nákup od 2.500,- Kč ZDARMA ZDARMA

  

 

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove

Výdejní místa Zásilkovny 

Tento způsob slouží k doručení prostřednictvím široké sítě výdejních míst k vyzvednutí zásilky blízko vašeho bydliště či zaměstnání, v čase, který si zvolíte dle vašich možností. Na výdejních místech lze uhradit doběrečné v hotovosti, obvykle i platební kartou. Po předání balíku přepravci Vám bude zaslán e-mail s trasovacím číslem. Po jeho zadání na stránkách zásilkovny je možné sledovat pohyb zásilky. Po doručení na cílové výdejní místo Vám od zásilkovny přijde SMS a email s kódem pro vyzvednutí balíku. Máte 5 dní, kdy si můžete zásilku pohodlně vyzvednout. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy doručujeme zásilky z našeho e-shopu zpravidla do hmotnosti 10 kg a do hodnoty 20.000,- Kč.

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB_nove

Nevýhodnější doručení na adresu  

Tento způsob dopravy slouží k doručení přímo na Vaši adresu. Po předání balíku přepravci Vám bude zaslán e-mail s trasovacím číslem. Po jeho zadání na stránkách zásilkovny je možné sledovat pohyb zásilky. O dni a čase doručování budete předem informováni. Doběrečné je možno uhradit v hotovosti nebo platební kartou. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy doručujeme zásilky z našeho e-shopu zpravidla do hmotnosti 15 kg a do hodnoty 20.000,- Kč. 

 

Logo_PPL

Nevýhodnější doručení na adresu

Po předání zásilky do rukou PPL obdržíte ze strany PPL informativní e-mail s možností změny dispozic doručení prostřednictvím www.pplbalik.cz. V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin (např. 13-15:00). Doručení zásilek probíhá standardně následující den od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00. Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou. O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky. Prostřednictvím tohoto způsobu dopravy doručujeme zásilky z našeho e-shopu zpravidla od hmotnosti 15 kg a do hodnoty 250.000,- Kč.

 

logo kreibich

Osobní odběr na prodejně KREIBICH kožešiny&rukavice - Michalská 433/14, Praha 1

Zboží můžete vyzvednout přímo v naší prodejně ZDE, kde si jej můžete v klidu prohlédnout a vyzkoušet. Přijímáme platby v hotovosti i platební kartou. V zimě je prodejna otevřena také v sobotu a v neděli. Za vyzvednutí žádné poplatky neúčtujeme.